Середа, 22.11.2017, 11:00
Музей Згурівського НВК
Вітаю Вас Гість | RSS
Розділи музею
Статистика
Навчальні роки Прізвище та ім'я учня Клас Предмет Зайняте місце Прізвище та ініціали вчителя, який підготував
Районні олімпіади
2009/2010 Ткаченко Ірина 7 українська мова 1 Циганок Л.В.
2009/2010 Остапенко Анастасія 9 українська мова 3 Журавська І.М.
2009/2010 Пігалова Анна 10 українська мова 1 Мотузко С.Б.
2009/2010 Рубанчук Ольга 11 українська мова 1 Мотузко С.Б.
2009/2010 Білошапка Аліна 7 образотворче мистецтво 1 Олійник Л.В.
2009/2010 Ходаківська Юлія 7 образотворче мистецтво 3 Олійник Л.В.
2009/2010 Панасюк Вікторія 6 образотворче мистецтво 3 Олійник Л.В.
2009/2010 Биковець Євгенія 10 образотворче мистецтво 3 Олійник Л.В.
2009/2010 Панасюк Яна 11 образотворче мистецтво 1 Олійник Л.В.
2009/2010 Цах Євгеній 9 англійська мова 3 Остапенко В.М.
2009/2010 Золотарьов Артур 11 англійська мова 2 Остапенко В.М.
2009/2010 Краснощок Ліна 10 англійська мова 1 Остапенко В.М.
2009/2010 Колісніченко Володимир 8 англійська мова 1 Остапенко В.М.
2009/2010 Резник Яна 8 французька мова 1 Кузіна Л.В.
2009/2010 Резник Яна 8 зарубіжна література 1 Чужа В.М.
2009/2010 Пігалова Анна 9 зарубіжна література 1 Чужа В.М.
2009/2010 Грубріна Анжела 11 зарубіжна література 3 Журавська І.М.
2009/2010 Стукало Сергій 11 історія 1 Потапчук В.М.
2009/2010 Биковець Євгенія 10 історія 1 Сухенко В.В.
2009/2010 Приходько Костянтин 9 правознавство 1 Сухенко В.В.
2009/2010 Рубанчук Ольга 11 правознавство 1 Сухенко В.В.
2009/2010 Марчук Валентина 10 правознавство 1 Сухенко В.В.
2009/2010 Остапенко Валентина 11 географія 1 Макаревич О.А.
2009/2010 Краснощок Ліна 10 географія 1 Макаревич О.А.
2009/2010 Йосипок Владислав 9 географія 1 Макаревич О.А.
2009/2010 Остапець Василь 8 географія 3 Макаревич О.А.
2009/2010 Тимченко Антон 10 економіка 2 Сухенко В.В.
2009/2010 Бойко Богдан 11 економіка 2 Сухенко В.В.
2009/2010 Палівода Олександр 9 економіка 1 Сухенко В.В.
2009/2010 Остапець Василь 8 біологія 1 Завертайло Є.Ф.
2009/2010 Пилипенко Олександра 11 хімія 1 Завертайло Є.Ф.
2009/2010 Колісніченко Володимир 8 хімія 1 Завертайло Є.Ф.
2009/2010 Харченко Володимир 7 фізика 2 Бойко Л.Г.
2009/2010 Колісніченко Володимир 8 фізика 1 Бойко Л.Г.
2009/2010 Йосипок Владислав 9 фізика 1 Бойко Л.Г.
2009/2010 Речун Євген 10 фізика 1 Бойко В.А.
2009/2010 Бойко Богдан 11 фізика 2 Бойко В.А.
2009/2010 Кононенко Віталій 6 математика 1 Апьонкіна В.І.
2009/2010 Ткаченко Ірина 7 математика 1 Апьонкіна В.І.
2009/2010 Колісніченко Володимир 8 математика 3 Апьонкіна В.І.
2009/2010 Поліщук Іван 9 математика 1 Апьонкіна В.І.
2009/2010 Скринник Вячеслав 11 математика 1 Апьонкіна В.І.
2009/2010 Скринник Вячеслав 11 інформатика 1 Макаревич О.А.
2009/2010 Білокриницька Катерина 11 німецька мова 2 Юрченко В.Г.
Обласні олімпіади
           
2009/2010 Резник Яна 8 французька мова 3 Кузіна Л.В.
           
Фотоальбоми
Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Вхід на сайт
Пошук
Друзі сайту
  • Official Blog
  • uCoz Community
  • FAQ
  • Textbook







  • Copyright MyCorp © 2017Згурівський НВК, 2008